Jako firma Poljot Euro i oficjalny dystrybutor marki Vostok Europe mamy możliwość przygotowania specjalnych spersonalizowanych zegarków w zależności od potrzeb klienta, fanklubów czy różnego rodzaju instytucji.

Każdy z projektów przygotowujemy pod indywidualne zapotrzebowanie. Projekty przygotowywane przez nas charakteryzują się najwyższą jakością materiałów i komponentów. Dzięki zindywidualizowanemu procesowi tworzenia zegarka, zamawiający będzie miał poczucie, że tworzony dla niego czasomierz jest wyjątkowy i w pełni zaspokoi wymagania jakie będą stawiane wobec tej spersonalizowanej edycji zegarka. Proces tworzenia tego typu produktów jest poprzedzony konsultacjami, podczas których będziemy chcieli poznać wizję, zapotrzebowanie i oczekiwania klienta wobec produktów jakie będzie zamawiał.

Jeżeli chciałbyś stworzyć zegarek, który będzie doskonałym prezentem dla Twoich pracowników, formą podziękowania dla kogoś wyjątkowego lub będzie po prostu gadżetem kolekcjonerskim związanym z prowadzoną przez Ciebie akcją, zgłoś się do Nas, a my pomożemy Ci stworzyć niepowtarzalny produkt. Gwarantujemy, że Twój projekt nie będzie powielany i jego limitowana edycja będzie wyprodukowana wyłącznie w takiej ilości jaką potrzebujesz!

Prosimy o kontakt pod adresem:
marketing@poljot.com.pl

  • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło